Przygotuj się na:

Protest, koncert i dwa biegi. Objazdy i zakazy parkowania

Weekendowe utrudnienia rozpoczną się od piątkowego protestu klimatycznego. Kierowcy powinni też przygotować się na zmiany w parkowaniu związane z sobotnim koncertem kolęd na placu Zamkowym. Na Bielanach odbędą się w niedzielę dwa biegi. Spowoduje to zamknięcie części ulic.

  Zderzenie pięciu samochodów na A2. Kierowcy stanęli w korku

  TVN Warszawa | Ulice

  Autor:
  mp
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  Korek na trasie A2 pod PruszkowemTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl
  wideo 2/2
  Zderzenie na A2 pod Pruszkowem

  Na trasie A2 doszło rano do kolizji dwóch samochodów ciężarowych z trzema osobowymi. Kierowcy zmierzający do Warszawy stanęli w korku.

  Rano, około 6. kilometra przez zjazdem na Pruszków, doszło do zderzenia. - Zderzyły się dwie ciężarówki i trzy samochody osobowe. Nikt nie został poszkodowany - poinformował Karol Kroć z pruszkowskiej straży pożarnej.

  Dodał, że prace strażaków polegały głównie na zabezpieczeniu miejsca zderzenia. Na autostradzie A2 działały także służby drogowe, które zajmowały się odholowaniem blokujących pasy samochodów.

  Duży korek w stronę Warszawy

  Edyta Adamus z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji informowała, że kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. - Dwa pasy w kierunku Warszawy są zablokowane, można przejechać tylko jednym - ostrzegała policjantka.

  - Samochód osobowy wjechał w tył ciężarówki. Jest mocno wbity w naczepę, więc służby będą musiały rozszczepić pojazdy - opisywał reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. - Korek jest ogromny, ma kilka kilometrów - dodał.

  Na miejscu pracowała policja i służby autostrady.

  Do kolizji doszło na A2 tuż przez zjazdem na Pruszków
  Google Maps

  Źródło: tvnwarszawa.pl

  mp