Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie auta z hulajnogą. Jedna osoba w szpitalu

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.plWypadek na Światowida

W sobotę w południe na Białołęce doszło do zderzenia samochodu osobowego z hulajnogą. Kierujący jednośladem trafił do szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

O zdarzeniu dowiedział się reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter. - Do wypadku z udziałem samochodu osobowego i hulajnogi doszło przy skrzyżowaniu ulic Światowida oraz Milenijnej. W zdarzeniu poszkodowany został kierujący hulajnogą - poinformował.

Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji poinformowała, że zgłoszenie o wypadku służby otrzymały o godzinie 12.25. - Policjanci, którzy przybyli na miejsce, zastali kierowcę samochodu osobowego marki Lexus, który zderzył się z hulajnogą. Osoba poruszająca się na hulajnodze została przetransportowana do szpitala. Kierowca lexusa był trzeźwy - przekazała policjantka.

Dodała, że na miejscu cały czas trwają działania policjantów, którzy ustalają okoliczności wypadku.

Nasz reporter dodał, że na miejscu tworzą się niewielkie utrudnienia w ruchu. - Zablokowany jest jeden pas ulicy Światowida - poinformował Szmelter.

Autor:dg/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl