Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

TVN Warszawa | Ulice

Zablokowane ulice, autobusy na objazdach

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
ran/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wieczorne prace przy awarii na SadybieTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl
wideo 2/18
Ogromne zadymienie na Mokotowie

Awaria ciepłownicza spowodowała spore utrudnienia na Sadybie. Kierowcy samochodów i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą korzystać z objazdów.

Do potężnej awarii doszło przy skrzyżowaniu Powsińskiej z Idzikowskiego. Niebo spowił obłok pary wodnej.

Reporter tvnwarszawa.pl ostrzega przed utrudnieniami w ruchu na samej Powsińskiej. Policjanci zablokowali też ulicę Idzikowskiego między Powsińską a Witosa. Samochody są kierowane na objazdy.

Awaria ciepłownicza w WarszawieGoogle Maps

Zmiany tras

O utrudnieniach informuje również Zarząd Transportu Miejskiego. "Mogą wystąpić utrudnienia w kursowaniu linii 131, 159, 162, 164, 180 ,185 i 187" - podaje ZTM.

W obydwu kierunkach linie 131, 180, 185 i 187 kursują następującymi ulicami ... aleja Witosa – Sobieskiego – Świętego Bonifacego – Powsińska... i dalej do własnych tras.

W obydwu kierunkach linie 159, 162 i 164 kursują następującymi ulicami ... Gołkowska – Świętego Bonifacego – Sobieskiego... i dalej do własnych tras.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Autor:ran/r

Źródło zdjęcia głównego: Artur W.