TVN Warszawa | Ulice

Kierująca potrąciła starszego mężczyznę na rowerze. Przyleciał śmigłowiec, bo nie było karetki

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Potrącenie rowerzysty w Sulejówku
Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl Potrącenie rowerzysty w Sulejówku

W Sulejówku doszło do potrącenia rowerzysty. Nie było wolnej karetki, więc na miejsce przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jak przekazała policja, zarówno kierująca, jak i rowerzysta zostali ukarani mandatami.

Do zdarzenia doszło około godziny 13.20 na skrzyżowaniu ulic Drobiarskiej z aleją Piłsudskiego. - Pani prowadząca renault potrąciła starszego mężczyznę na rowerze. Po przebadaniu go przez załogę LPR, mężczyzna został na miejscu. Był lekko poobijany - informował reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Kamil Płochocki z mińskiej straży pożarnej potwierdził, że doszło do potrącenia: - Nie było wolnej karetki, więc na miejsce został wezwany śmigłowiec LPR. Lądowisko zabezpieczał zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej z Sulejówka. Ostatecznie poszkodowany nie został zabrany przez śmigłowiec, nie wymagał hospitalizacji.

- Mężczyzna przejeżdżał na rowerze przez przejście dla pieszych, został potrącony przez kierującą renault. Oboje byli trzeźwi. Zdarzenie zakończyło się dla nas jako kolizja. Kierująca dostała mandat, ale odpowiedzialności nie uniknie również rowerzysta - on też dostanie mandat za przejeżdżanie przez przejście na rowerze - podsumował potem Marcin Zagórski z mińskiej policji.  

Autor:mp/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości