Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

TVN Warszawa | Ulice

Seria kolizji na Trasie Siekierkowskiej

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Seria kolizji na Trasie Siekierkowskiej
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plSeria kolizji na Trasie Siekierkowskiej

W niedzielę na Trasie Siekierkowskiej, niemal w tym samym miejscu i czasie, doszło do trzech kolizji. Uczestniczyło w nich aż siedem pojazdów. Były duże utrudnienia w kierunku Mokotowa.

Jak przekazał reporter tvnwarszawa.pl, do zdarzeń doszło na odcinku Trasy Siekierkowskiej nad ulicą Bora-Komorowskiego. - Na miejscu jest policja. Trasa Siekierkowska w kierunku Mokotowa jest zablokowana - poinformował.

Komenda Stołeczna Policji przekazała, że w tym miejscu doszło do trzech kolizji. - W pierwszym zdarzeniu uczestniczyły ciężarowy mercedes i bmw, w drugim: renault, bmw i ciężarowy daf, a w trzecim zderzyły się toyota i opel - przekazała kilka minut przed godziną 15 Małgorzata Wersocka z KSP. - Wszyscy kierowcy uczestniczący w tym zdarzeniu byli trzeźwi. Nikt nie został poszkodowany - dodała.

Przejazd Trasą Siekierkowską nad ulicą Bora-Komorowskiego był niemożliwy. Kierowców kierowano na dół, na pas zjazdowy, dopiero po przejechaniu skrzyżowania mogli wrócić na trasę. Utrudnienia sięgały ronda Mościckiego.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości