Zderzenie busa z ciężarówką. Cztery osoby ranne, w tym jedna ciężko

Aktualizacja:
Autor:
katke/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
GOOGLE MAPSWypadek na trasie S7

Wypadek na trasie S7 na wysokości miejscowości Uniszki-Cegielnia (Mazowieckie). Kierowca samochodu osobowego wypadł z drogi po zderzeniu z ciężarówką. Ranne zostały cztery osoby, w tym jedna ciężko. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR. Są utrudnienia w ruchu w kierunku Gdańska.

Jak podała w komunikacie Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, do zdarzenia doszło na trasie Mława-Napierki.

"Samochód osobowy wypadł z drogi. 5 osób zostało rannych. Jezdnia w kierunku Gdańska jest zablokowana. Policja kieruje na objazd przez węzeł Mława Wschód" - przekazała najpierw w komunikacie.

Więcej informacji podała później policja. "Doszło do wypadku drogowego z udziałem Fiata Scudo i pojazdu ciężarowego. Policja wyznaczyła objazdy przez węzeł Mława Wschód. Prosimy o zachowanie ostrożności" - wskazała później w mediach społecznościowych Komenda Wojewódzka Policji w Radomiu.

Według portalu naszamlawa.pl, doszło do zderzenia busa z ciężarówką. Pierwszym autem jechało sześć osób, drugim dwie. Na miejscu jest kilka karetek i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Tuż przed godziną 10 straż pożarna przekazała, że droga jest wciąż zablokowana. - W zdarzeniu brał udział samochód ciężarowy i bus. W samochodzie ciężarowym podróżowały dwie osoby. Busem jechało sześć osób, z czego cztery zostały zabrane do szpitala: jedna w ciężkim stanie śmigłowcem LPR i pozostałe trzy karetkami kołowymi - przekazał w rozmowie z tvnwarszawa.pl Radosław Bergolc z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mławie.

- Droga jest zablokowana w kierunku Gdańska - dodał.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:katke/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: GOOGLE MAPS

Pozostałe wiadomości