Tragiczny wypadek koło Legionowa. Jedna osoba nie żyje

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tragiczny wypadek koło LegionowaTVN24
wideo 2/2
TVN24Tragiczny wypadek koło Legionowa

Jedna osoba zginęła, a dwie zostały poszkodowane w wypadku w miejscowości Łajski (powiat legionowski) - podaje straż pożarna. Droga wojewódzka numer 632 była zablokowana przez kilka godzin.

Jak poinformował Łukasz Szulborski z legionowskiej straży pożarnej, na wojewódzkiej "632" doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. - Jednym samochodem podróżowały dwie osoby, które zostały poszkodowane w wypadku. Strażacy musieli wykonać do nich dostęp, bo były zakleszczone - powiedział strażak i podał tragiczne wiadomości: - Drugim samochodem podróżowała jedna osoba, kobieta. Niestety, pogotowie na miejscu stwierdziło jej zgon.

Jarosław Florczak z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji doprecyzował z kolei, że kobieta, która zginęła, jechała samochodem marki Kia, a dwie osoby podróżowały fordem. - Te osoby trafiły do okolicznych szpitali. Były przytomne, ale z obrażeniami - zaznaczył policjant.

Droga zablokowana

Na miejscu czynności prowadziła policja i prokurator. Droga była całkowicie zablokowana w dwóch kierunkach przez kilka godzin. Kierowcy mieli wytyczone objazdy ulicą Suwalną i Sikorskiego.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl