TVN Warszawa | Ulice

Rozbite samochody dostawcze i osobowe. Wypadek na krajowej "50"

TVN Warszawa | Ulice

Aktualizacja:
Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek na krajowej "50"

Na krajowej "50", na wysokości Wiskitek, doszło do zderzenia czterech aut: trzech busów i osobowej skody. Jak informuje policja, jedna osoba jest ranna. Droga po wypadku była przez około trzy godziny zablokowana w dwóch kierunkach.

Do zderzenia doszło na drodze krajowej numer 50 za węzłem Wiskitki, w stronę Grójca. - Zderzyły się trzy samochody dostawcze (busy) i jedno auto osobowe - skoda. Według wstępnych ustaleń zderzenie wyglądało tak: jeden z kierujących busem nie zachował należytej odległości i uderzył w poprzedzający go samochód, ten uderzył w kolejny, a z kolei trzeci bus uderzył w jadącą z naprzeciwka skodę. W chwili obecnej jest jedna osoba poszkodowana, ale to się może jeszcze zmienić - powiedziała o godzinie 17 rzeczniczka żyrardowskiej komendy Monika Michalczyk.

Z kolei Jarosław Belina z żyrardowskiej straży pożarnej doprecyzował, że autami podróżowali tylko kierowcy.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Na miejscu występowały bardzo duże utrudnienia w ruchu - droga była całkowicie zablokowana w dwóch kierunkach. - Na drodze stworzył się już duży korek. Policjanci wyznaczyli objazdy. Jeden jest przygotowany przy rondzie, które łączy się z drogą numer 720 na Skierniewice. Tam samochody są kierowane na Żyrardów. Drugi - przy rondzie w Wiskitkach. Tam samochody ciężarowe kierowane są na autostradę A2, a osobówki na Żyrardów - wyjaśniała policjantka.

W miejscu wypadku uszkodzona była barierka, drogę blokowały też rozbite samochody dostawcze. Jak poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, trasa została odblokowana przed godziną 19.

Informowaliśmy też o wypadku w Piasecznie:

Wypadek dwóch aut w Piasecznie
Wypadek dwóch aut w Piasecznie Artur Węgrzynowicz / tvnwawrszawa.pl

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości