Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

TVN Warszawa | Targówek

Śmigłowiec LPR lądował na boisku. "Nastolatek doznał urazu nogi"

TVN Warszawa | Targówek

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Śmigłowiec LPR lądował na boisku szkolnym na Bródnie
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plŚmigłowiec LPR lądował na boisku szkolnym na Bródnie

Na boisku szkolnym na Bródnie lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jak wyjaśniła straż pożarna, został wezwany do urazu nogi, bo - najprawdopodobniej - nie było wolnej załogi naziemnej.

Jak dowiedział się reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, na ulicę Turmoncką na Bródnie został wezwany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Informację potwierdził Michał Wichrowski ze stołecznej straży pożarnej. - Zgłoszenie o zdarzeniu na Turmonckiej 20 wpłynęło do nas o godzinie 17.54. Chłopak w wieku około 15 lat doznał urazu kolana na boisku szkolnym. Działania Państwowej Straży Pożarnej polegały na udzielaniu mu wsparcia psychicznego, zapewnieniu komfortu termicznego i zabezpieczeniu lądowania śmigłowca LPR na boisku - powiedział Wichrowski.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Jak wyjaśnił strażak, na miejsce został wezwany helikopter, bo najprawdopodobniej nie było dostępnego zespołu naziemnego ratownictwa medycznego.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości