Przygotuj się na:

BUDOWA PĘTLI NA WOLI

Zarząd Dróg Miejskich rozpoczyna budowę nowej pętli autobusowej na Woli. W związku z tym, od wtorku kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami. Jak informuje ratusz, stara pętla przy Płockiej jest za mała, by mogło się na niej jednocześnie zatrzymywać kilka autobusów przegubowych.

Dym widoczny z Tarchomina. Nocny pożar przy Wisłostradzie

TVN Warszawa | Śródmieście

Autor:
katke
Źródło:
Kontakt24, tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plPożar pustostanu przy Wisłostradzie

W piątek wieczorem w okolicy Wisłostrady unosił się gęsty dym. Z pożarem pustostanu walczyło sześć zastępów straży pożarnej. Nikt nie został poszkodowany.

Na skrzynkę Kontakt 24 zdjęcia pożaru wysłała nam pani Marzena. Kłęby ciemnego dymu widoczne były około godziny 23 z jej mieszkania na dziewiątym piętrze na Tarchominie.

Informację o pożarze potwierdzili strażacy: - Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 22.52. Na wysokości ulicy Wybrzeże Gdyńskie, pomiędzy Wisłą i Wisłostradą zapalił się pustostan. To budynek drewaniano-murowany. W środku nikogo nie znaleziono. Na miejscu pracowało sześć zastępów straży pożarnej – przekazał nam w sobotę rano Michał Konopka ze stołecznej straży pożarnej.

Autor:katke

Źródło: Kontakt24, tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Marzena / Kontakt 24