Podrobione pady do konsoli trafiały na aukcje. Policja zatrzymała 44-latka

Autor:
kk/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
KPP dla Powiatu Warszawskiego ZachodniegoPolicja zabezpieczyła podrobione pady do konsoli

Policjanci zabezpieczyli niemal 130 podrobionych padów do konsoli w mieszkaniu 44-latka spod Łomianek. Mężczyzna miał sprzedawać je za pośrednictwem portalu akcyjnego. Został zatrzymany i usłyszał zarzut.

Informację o internetowym handlu podrobionymi towarami zdobyli kryminalni z komendy w Starych Babicach. - Jak ustalili policjanci, mieszkaniec łomiankowskiej gminy za pośrednictwem jednego z portali aukcyjnych wprowadzał do obrotu pady do konsoli do gry. Urządzenia nie były oryginalne, ale posiadały zastrzeżone znaki towarowe - wyjaśnia Ewelina Gromek-Oćwieja z Komendy Powiatowej Policji dla powiatu warszawskiego zachodniego.

Policjanci namierzyli adres sprzedawcy. - Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych zabezpieczyli blisko 130 sztuk tych urządzeń. Wszystkie opatrzone były zastrzeżonymi znakami towarowymi sugerującymi, że są to oryginalne przedmioty - zaznacza Gromek-Oćwieja.

44-latek został zatrzymany. Po przesłuchaniu przedstawiono mu zarzut wprowadzania do obrotu towaru oznaczonego znakiem towarowym. - Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddał się karze - informuje policjantka.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Informowaliśmy też o rozbiciu przez CBŚP grupy handlującej podrobionymi lekami:

CBŚP rozbiło grupę handlującą podrobionymi lekami
CBŚP rozbiło grupę handlującą podrobionymi lekamiCBŚP

Autor:kk/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Pozostałe wiadomości