Okolice

Okolice

Zamiast przejazdu przez tory ma powstać tunel. Sulejówek szykuje się właśnie do wartej 30 mln zł inwestycji, która ma poprawić bezpieczeństwo i usprawnić podróż kierowcom.

BMW wjechało pod naczepę samochodu ciężarowego przy ulicy Mszczonowskiej w Jankach. Dwie osoby zostały ranne. Były utrudnienia na jezdni w kierunku Warszawy.

Latami popadał w ruinę, za 2-3 lata znów ma zachwycać. Pensjonat Gurewicza w Otwocku ma nowych właścicieli, którzy zdewastowany zabytek chcą zamienić w ekskluzywną klinikę. Projekt jest gotowy, prace budowlane mogą ruszyć już w czerwcu.

Wypadek w Sękocinie. - Dwie osoby trafiły do szpitala, były duże utrudnienia w ruchu - mówiła Karolina Kańka z komendy w Pruszkowie.

Proste i eleganckie w formie – tak prezentuje się zwycięska wizja przystanków Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Pasażerowie mogą teraz zgłaszać uwagi do przedstawionych koncepcji. Ale na realizację całości będzie trzeba poczekać do 2021 roku.

Dwóch mężczyzn pobiło się na trasie S2. - Według świadków, kierowcom puściły nerwy. Bójka była na tyle poważna, że jeden z nich potrzebował opieki ratowników medycznych - informuje reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz.

Motocyklista miał na liczniku blisko 110 km/h, gdy przejeżdżał przez teren zabudowany. Gdy próbowali go zatrzymać policjanci zaczął uciekać. Gdy na łuki drogi zniknął funkcjonariuszom z oczu, porzucił pojazd i zbiegł. Jak się okazało motocykl został wcześniej skradziony.W środę po godz. 5 nad ranem w miejscowości Henryków nieopodal Tarczyna policjanci zauważyli motocyklistę, który w terenie zabudowanym jechał ponad 108 km/h. Przekroczył prędkość o 58 km/h. Jak informuje policja stołeczna, motocyklista zlekceważył sygnały do zatrzymania i zaczął uciekać. Funkcjonariusze ruszyli w pościg. W pewnym momencie uciekający znaczącą odjechał od radiowozu. Prawdopodobnie na łuku stracił panowanie nad hondą i przewrócił się. Uciekł z miejsca zdarzenia przed przybyciem funkcjonariuszy. Pozostawiony motocykl został skradziony 30 marca w Warszawie. Trwają poszukiwania kierowcy.W połowie lutego policja ścigała w Warszawie kierowcę BMW. Zobacz nagranie:

W nocy w podwarszawskim Józefowie spłonął dom w stylu świdermajer. Akcja gaśnicza przy ul. Rejtana trwała aż siedem godzin. – Ogień był bardzo rozległy. Spłonęło 2/3 budynku, pozostała część nie nadaje się do zamieszkania – informuje rzecznik otwockiej straży.

Pięć zastępów straży pożarnej gasiło pożar traw w Mrokowie pod Piasecznem. Strażacy podejrzewają, że mogło to być podpalenie. Nagranie z drona otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Służy pilotom, ale także tym, którzy mają ochotę na odrobinę dobrej zabawy. Reporter TVN24 odwiedził z kamerą symulator boeinga 737. - Jestem zaskoczony poziomem profesjonalizmu zbudowania tej kabiny, jest dokładnym odwzorowaniem kokpitu boeinga 737, którym latam na co dzień. Samolot zachowuje się bardzo podobnie - mówił Artur Kielak, pilot.

Policjanci z Piaseczna zatrzymali w czwartek 22-latka, którego podejrzewają o ostrzelanie z wiatrówki przystanku autobusowego. Mężczyzna może mieć na koncie podobne przestępstwa.