Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

Najnowsze

Karambol na trasie S8: rozbite trzy auta dostawcze i trzy osobowe

Najnowsze

Autor:
kk
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Karambol na S8TVN24
wideo 2/2
TVN24Karambol na S8

Na trasie S8 doszło we wtorek rano do karambolu. Sześć samochodów zderzyło się na jezdni w kierunku Białegostoku. Były duże utrudnienia w ruchu.

Do zderzenia doszło na wysokości ulicy Broniewskiego. - Na lewym pasie jezdni zderzyły się trzy samochody dostawcze i dwa auta osobowe. Doszło do najechania. Pas jest wyłączony z ruchu - relacjonował Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl. I dodał, że na miejscu zderzenia pracowali policjanci. Była też pomoc drogowa.

Policja przekazała nam kilkanaście minut później, że w kolizji uczestniczyło łącznie sześć pojazdów. - Były to dwa ople, dwa peugeoty oraz renault i ford. Kierowcy byli trzeźwi. Nie ma osób poszkodowanych - informowała Irmina Sulich z Komendy Stołecznej Policji. 

Na kierowców jadących w kierunku Białegostoku czekały utrudnienia. Korek zaczynał się na Bemowie na wysokości Górczewskiej. Po godzinie 10 Gabriela Putyra z KSP przekazała, że w miejscu zderzenia nie ma już utrudnień.

Autor:kk

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl