Najnowsze

Ogień w mieszkaniu na siódmym piętrze. Strażacy znaleźli ciało

Najnowsze

Autor:
kz/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Pożar mieszkania na Bródnie
Pożar mieszkania na Bródnie
wideo 2/2
Pożar mieszkania na Bródnie

Tragiczny finał pożaru w bloku na Bródnie. Jak poinformowała straż pożarna, w spalonym mieszkaniu znaleziono ciało. Pierwsze informacje otrzymaliśmy na Kontakt 24. Z kolei w Piasecznie strażacy interweniowali w jednym z salonów samochodowych.

Do zdarzenia doszło przed godziną 7 w jednym z bloków przy ulicy Świętego Wincentego. - Ogień pojawił się w mieszkaniu na siódmym piętrze - powiedział Łukasz Płaskociński ze straży pożarnej.

Jak dodał, po przyjeździe na miejsce, strażacy w płonącym mieszkaniu znaleźli ciało. - Jeżeli chodzi o pożar, sytuacja jest już opanowana, trwa oddymianie - przekazał strażak.

Na miejscu pracowali też policjanci oraz ratownicy medyczni. - Widać, że płomienie wychodziły na zewnątrz, o czym świadczą wypalone framugi drzwi i wybite okna. Na trawniku leżą spalone elementy wyposażenia mieszkania - opisywał Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl, który był na miejscu.

- Akcja służb jeszcze trwa. Strażacy wentylują klatkę schodową, która wciąż jest zadymiona - dodał.

Pożar w lakierni samochodowej

Z kolei strażacy z Piaseczna, przy wsparciu ochotników, interweniowali we wtorek rano w jednym z salonów samochodowych. - O godzinie 8.30 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące pożaru w lakierni - powiedział Łukasz Darmofalski, oficer prasowy komendy powiatowej w Piasecznie. - Pożar obejmował pomieszczenie lakierni i urządzenia służące do wentylacji – dodał.

Na miejsce przyjechało osiem zastępów. - Pożar został skutecznie ugaszony. Ponadto strażacy sprawdzili wszystkie przylegające do lakierni pomieszczenia. Tam na szczęście pożar się nie przedostał – przekazał strażak.

Nikt nie został poszkodowany.

Autor:kz/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości