Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Najnowsze

Uciekał przed policją, uderzył w dwie latarnie i urwał koło w aucie

Najnowsze

Autor:
kz
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl Policyjny pościg na Radzymińskiej

Kierujący fiatem nie zatrzymał się do policyjnej kontroli na Pradze Północ. Policjanci ruszyli w pościg, który zakończył się na Targówku kolizją uciekającego kierowcy. Mężczyzna został zatrzymany.

- Policjanci otrzymali zgłoszenie, że kierowca fiata może być nietrzeźwy. Stąd interwencja. Jednak mimo sygnałów ze strony policji, kierujący nie zatrzymał się i zaczął uciekać - powiedziała po godzinie 15 Marta Gierlicka z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji. I dodała: - Na Radzymińskiej kierowca uderzył w słup i latarnię, tam został zatrzymany. Odmówił jednak badania alkomatem. Została mu pobrana krew do badań.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Policjantka zaznaczyła, że nikomu nic się nie stało. Teraz funkcjonariusze czekają na wyniki badania krwi.

Jak informowała wcześniej Gabriela Putyra z KSP, do zdarzenia doszło przed godziną 13. - Policjanci chcieli zatrzymać kierowcę fiata. Ten jednak zignorował sygnały świetlne i kontynuował jazdę - mówiła.

Jak dodała, policjanci ruszyli za fiatem. Pościg zakończył się na Targówku, na wysokości Radzymińskiej 100, tam kierowca został zatrzymany.

Na miejscu był Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl. - Z relacji świadków wynika, ze pościg zaczął się na ulicy Szwedzkiej. W ściganym aucie podróżowały dwie osoby. W czasie pościgu samochód uderzył w dwie latarnie urywając przednie koło - opisał.

Powiedział również, że w akcji uczestniczyło kilka załóg. - Wygląda na to, że nikomu nic się nie stało – stwierdził Węgrzynowicz.

Autor:kz

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.pl