Przygotuj się na:

BUDOWA PĘTLI NA WOLI

Zarząd Dróg Miejskich rozpoczyna budowę nowej pętli autobusowej na Woli. W związku z tym, od wtorku kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej muszą liczyć się z utrudnieniami. Jak informuje ratusz, stara pętla przy Płockiej jest za mała, by mogło się na niej jednocześnie zatrzymywać kilka autobusów przegubowych.

Kradzież na placu zabaw. "Czy wracamy do lat 90-tych?" 

Najnowsze

Autor:
kz/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plKradzież na placu zabaw

Burmistrz Bielan poinformował na Facebooku o kradzieży zabawek z bielańskiego placu zabaw. Zapowiedział, że sprawę zgłosi na policję. 

Jak opisał Grzegorz Pietruczuk, chodzi o plac zabaw zlokalizowany przy ulicach Wólczyńskiej i Loteryjki. Złodziej miał połasić się na bocianie gniazdo i dwie huśtawki.

"Zwróciliśmy się już do wykonawcy placu zabaw o wycenę brakujących elementów, dodatkowo kradzież zostanie zgłoszona na policję" – napisał na Facebooku Pietruczuk.

"Niespełna miesiąc temu informowałem o podpaleniu zabawki na placu zabaw przy Stawach Kellera. Zdążyliśmy ją zdemontować i już kolejne zgłoszenie. Czy wracamy do lat 90-tych? Czy jedynym wyjściem na uniknięcie takich sytuacji jest obecnie objęcie monitoringiem każdego m2 dzielnicy?" – dodał.

Kradzież na placu zabawGrzegorz Pietruczuk, Facebook

Autor:kz/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Grzegorz Pietruczuk, Facebook