Przygotuj się na:

FERIE W KOMUNIKACJI

W poniedziałek warszawscy uczniowie rozpoczynają ferie zimowe. Przerwa od nauki potrwa do 13 lutego. Komunikacja miejska będzie w tym okresie kursowała na zmienionych zasadach. Linie szkolne zostaną zawieszone.

TVN Warszawa | Komunikacja

Nie żyje mężczyzna potrącony przez pociąg na stacji PKP Ursus

TVN Warszawa | Komunikacja

Autor:
mp/gp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Śmiertelne potrącenie na stacji kolejowej w Ursusie

Na stacji PKP Ursus doszło do śmiertelnego potrącenia. Jak podaje policja, nie żyje mężczyzna w wieku około 40-50 lat. Są utrudnienia w kursowaniu pociągów.

Do tragicznego zdarzenia doszło około godziny 18.30 na stacji Warszawa Ursus. - Pociąg relacji Piastów-Warszawa potrącił mężczyznę w wieku około 40-50 lat. Niestety, w wyniku poniesionych obrażeń zginął on na miejscu. Występują utrudnienia na stacji PKP Ursus - podaje Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji. 

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

O utrudnieniach informuje Zarząd Transportu Miejskiego. "W związku ze zdarzeniem w rejonie stacji WARSZAWA URSUS, występują utrudnienia w kursowaniu pociągów linii S1, R1, RE1. Pociągi na odc. Warszawa Włochy <–> Pruszków kursują po jednym torze. Część pociągów kierowana jest torem dalekobieżnym z pominięciem stacji Ursus, Ursus-Niedźwiadek i Piastów" - czytamy w komunikacie na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego.

Pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę w UrsusieArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

W poniedziałek informowaliśmy o śmiertelnym wypadku na przejeździe kolejowym w Manach:

Śmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym w Manach
Śmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym w ManachArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Autor:mp/gp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Rafał, Kontakt 24

Pozostałe wiadomości