Przygotuj się na:

ZMIANY NA GÓRCZEWSKIEJ

Od piątku, 15 października, budowniczowie metra rozpoczną odtwarzanie nawierzchni Górczewskiej przy skrzyżowaniu z Powstańców Śląskich. A to oznacza zmiany w ruchu.

TVN Warszawa | Białołęka

W naczepie ciężarówki odnaleziono zwłoki mężczyzny

TVN Warszawa | Białołęka

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl, Kontakt 24
Lech Marcinczak, tvnwarszawa.plCiało znaleziono na Białołęce

Podczas rozładunku ciężarówki przy ulicy Odlewniczej w naczepie auta odnaleziono zwłoki - poinformował Kontakt 24 czytelnik. Policja potwierdza, że na Białołęce "trwają czynności procesowe w sprawie ujawnionego ciała".

Na Kontakt 24 otrzymaliśmy informację o zwłokach znalezionych podczas rozładunku ciężarówki na magazynie celnym przy ulicy Odlewniczej. "Ciężarówka przyjechała z Turcji. Na miejscu pracują policja i prokurator" - poinformował mężczyzna.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Policja potwierdziła odnalezienie zwłok w tym rejonie. - Na terenie jeden z posesji na Białołęce w naczepie samochodu ciężarowego ujawniono zwłoki mężczyzny. Zgłoszenie otrzymaliśmy przed godziną 13 - przekazał Jarosław Florczak z Komendy Stołecznej Policji.

Zaznaczył, że na miejscu trwają czynności procesowe. - Ustalamy okoliczności zdarzenia pod nadzorem prokuratora. Śledztwo w tej sprawie będzie prowadziła prokuratura na Pradze Północ - dodał Florczak.

11 osób w naczepie

W piątek pisaliśmy na tvnwarszawa.pl o odnalezieniu obywateli Afganistanu w naczepie ciężarówki. Do zdarzenia doszło na parkingu przy drodze krajowej numer 50 w Grębiszewie. Kierowca tureckiego tira usłyszał wołanie o pomoc dobiegające z naczepy. Okazało się, że podróżowało nią 11 osób, w tym dwoje dzieci. Nie mieli przy sobie żadnych dokumentów.

11 obywateli Afganistanu ukryło się w naczepie
11 obywateli Afganistanu ukryło się w naczepieStraż Graniczna

Autor:mp/b

Źródło: tvnwarszawa.pl, Kontakt 24

Źródło zdjęcia głównego: Lech Marcinczak, tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości