Pogoda na dziś - niedziela 28.05. Dużo słońca i korzystny biomet

Autor:
ps
Źródło:
tvnmeteo.pl
Warunki biometeorologiczne w poniedziałek 2.10
Warunki biometeorologiczne w poniedziałek 2.10tvnmeteo.pl
wideo 2/3
Pogoda na dziś

Pogoda na dziś. Niedziela 28.05 będzie słoneczna. Na termometrach zobaczymy od 20 do 23 stopni Celsjusza. Aura korzystnie wpłynie na samopoczucie.

Niedziela zapowiada się słonecznie. Tylko na północy kraju przejściowo pojawi się małe zachmurzenie do umiarkowanego. Temperatura maksymalna wyniesie od 20-21 stopni Celsjusza na wschodzie do 22-23 st. C w zachodnich regionach. Na przeważającym obszarze Polski powieje słaby i zmienny wiatr, w rejonie Pomorza będzie północno-zachodni i umiarkowany.

Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielętvnmeteo.pl

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza w większości kraju sięgnie 30-50 procent. Wszędzie będzie odczuwalny komfort termiczny. Warunki biometeorologiczne okażą się korzystne.

Warunki biometeo w niedzielę
Warunki biometeo w niedzielętvnmeteo.pl

Pogoda na dziś - Warszawa

W niedzielę w Warszawie będzie słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie 21-22 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, wschodni i południowo-wschodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe barometry wskażą 1010 hektopaskali.

Pogoda na dziś - Trójmiasto

Niedziela przyniesie w Gdańsku, Sopocie i Gdyni pogodną aurę. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 19-22 st. C. Powieje umiarkowany, w porywach dość silny, zmienny wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1021 hPa.

Pogoda na dziś - Poznań

Mieszkańcy Poznania mogą spodziewać się słonecznej niedzieli. Temperatura wzrośnie maksymalnie do 21-22 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 1010 hPa.

Pogoda na dziś - Wrocław

Niedziela we Wrocławiu będzie słoneczna. Termometry pokażą maksymalnie 21-22 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, wschodni wiatr. Ciśnienie spada, w południe osiągnie 1005 hPa.

Pogoda na dziś - Kraków

Mieszkańcy Krakowa mogą spodziewać się słonecznej niedzieli. Temperatura maksymalna wyniesie 19-20 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, północno-wschodni. Ciśnienie spada, w południe wyniesie 993 hPa.

Autor:ps

Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości