Prognoza pogody na dziś: dużo słońca i nawet 27 stopni

[object Object]
Prognoza pogody na czwartektvnmeteo.pl
wideo 2/8

Zapowiada się pogodny i słoneczny czwartek. Na termometrach zobaczymy maksymalnie 27 stopni Celsjusza.

W czwartek wszędzie powinno być pogodnie. Na termometrach zobaczymy od 22 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 27 st. C na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Słaby i umiarkowany wiatr powieje ze wschodu i południowego wschodu.

Warunki biometeorologiczne

Na południowym zachodzie Polski wilgotność powietrza może być mniejsza niż 50 procent. W paśmie od województwa lubuskiego do województwa lubelskiego wilgotność może wynieść od 50 do 60 procent. Na północy kraju wartość ta może przekroczyć 60 procent. Komfort termiczny odczujemy jedynie na północy i północnym wschodzie kraju. W pozostałych regionach będzie ciepło. Biomet okaże się korzystny dla wszystkich mieszkańców Polski.

Warunki biometeorologiczne w czwartek
Warunki biometeorologiczne w czwartektvnmeteo.pl

Prognoza pogody dla wybranych miast

WARSZAWA

Pogodnie, na termometrach zobaczymy maksymalnie 24 st. C. Wiatr, słaby i umiarkowany, powieje ze wschodu. Ciśnienie po południu dojdzie do 1015 hPa i będzie się wahać.

POZNAŃ

Pogodnie, termometry wskażą maksymalnie 25 st. C. Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południowego wschodu. Ciśnienie po południu dojdzie do 1016 hPa i będzie się wahać.

GDAŃSK

Pogodna aura, na termometrach zobaczymy maksymalnie 23 st. C. Ze wschodu powieje wiatr słaby i umiarkowany. Ciśnienie po południu dojdzie do 1028 hPa i będzie się wahać.

WROCŁAW

Słonecznie, termometry wskażą maksymalnie 27 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany powieje z południowego wschodu. Ciśnienie po południu dojdzie do 1012 hPa i będzie się wahać.

KRAKÓW

Pogodnie, termometry mogą wskazać 25 st C. Wiatr słaby i umiarkowany powieje ze wschodu. Ciśnienie po południu dojdzie do 1000 hPa i będzie się wahać.

Autor: ml/map,aw / Źródło: tvnmeteo.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości