59-letni turysta zmarł na pokładzie samolotu. Przesłuchano żonę

Źródło:
The Independent
Punta Arenas, miasto w Chile
Punta Arenas, miasto w ChileGoogle Earth
wideo 2/3
Punta Arenas, miasto w ChileGoogle Earth

Pasażer samolotu lecącego z Falklandów zmarł przed lądowaniem w Chile. Jak przekazał mediom przedstawiciel miejscowych władz, 59-latek "mierzył się z z szeregiem problemów zdrowotnych". Sekcja zwłok wykaże, czy pasażer samolotu zmarł z przyczyn naturalnych.

Do tragedii doszło w sobotę podczas lotu samolotu chilijskich linii LATAM z Falklandów do Chile. Podróżujący z żoną 59-latek zmarł przed lądowaniem na lotnisku Presidente Carlos Ibáñez del Campo w mieście Punta Arenas. Według doniesień medialnych mężczyzna i kobieta, którzy prawdopodobnie byli brytyjskimi turystami, z Punta Arenas mieli udać się do stolicy kraju, Santiago.

ZOBACZ TEŻ: 63-latek zmarł w trakcie lotu do Monachium. Media o "horrorze" na pokładzie

- W sobotę śledczy z wydziału zabójstw w Punta Arenas udali się na lotnisko Presidente Carlos Ibáñez del Campo na polecenie miejscowych prokuratorów po śmierci 59-letniego brytyjskiego turysty w samolocie lecącym z Falklandów do Punta Arenas przed lotem przesiadkowym do Santiago - powiedział mediom przedstawiciel miejscowych służb, Diego Díaz.

Zmarł przed lądowaniem. Przyczyny śmierci

Jak dodał, funkcjonariusze nie odkryli niczego, co wskazywałoby na udział osób trzecich. - Przesłuchano żonę mężczyzny, która stwierdziła, że mierzył się on z szeregiem problemów zdrowotnych - poinformował Díaz. Sekcja zwłok wykaże, czy pasażer samolotu zmarł z przyczyn naturalnych.

ZOBACZ TEŻ: Dwa samoloty zderzyły się na lotnisku. Obie maszyny są uszkodzone

Autorka/Autor:wac//az

Źródło: The Independent

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock