Wojna o klimat

14 grudnia 2009
Wojna o klimat
Wojna o klimat
Wojna o klimat

Skończył się szczyt klimatyczny w Kopenhadze, bez podpisania międzynarodowego traktatu redukującego emisję CO2. Uczestniczące w konferencji kraje nie mogły porozumieć się w najważniejszych sprawach: ograniczenia emisji CO2 oraz pomocy finansowej dla krajów rozwijających się. - Sytuacja była desperacka - mówił na kilka godzin przed końcem konferencji jeden z delegatów. Czytaj specjalny raport www.tvn24.pl/klimat

Profesor Zbigniew Jaworowski PRZECIWKO SZCZYTOWI W KOPENHADZE - CZYTAJ

Profesor Mirosław Miętus ZA POSTULATAMI SZCZYTU W KOPENHADZE - CZYTAJ

Bill Gates o pandemii i katastrofie klimatycznej. Wywiad już w czwartek w TVN24 GO

Najgorszą rzeczą jest to, że byli ludzie – jak ja – którzy ostrzegali i mówili: pojawia się pewne ryzyko, za niewielką cenę można się przygotować i uniknąć problemu. Ale niestety, te zalecane inwestycje nie zostały poczynione – mówi o początkach pandemii COVID-19 Bill Gates w rozmowie z Piotrem Kraśką (TVN24) i Dorotą Wysocką-Schnepf ("Gazeta Wyborcza"). Emisja wywiadu już w czwartek 25 marca o godz. 07:00 w TVN24 GO. 

PGE odpowiada na apel Greenpeace

Greenpeace ujawnia, jak Polska Grupa Energetyczna odpowiada na ich pozew. Żądają, by PGE zaprzestało korzystania z węgla. Dziennikarze konfrontują stanowisko spółki z głosem nauki i są to głosy rozbieżne. Sebastian Wasilewski.