Zderzenie na A2. "Wylądował helikopter"

TVN24

marmat11 | Kontakt24Ucierpiały dwie osoby

Dwie osoby w szpitalu, trzy uszkodzone auta i lądowanie helikoptera na autostradzie. Taki jest bilans zderzenia na A2 w pobliżu Poznania. Reporter24 nagrał filmik, na którym widać, co działo się na drodze tuż po zderzeniu. Nagranie otrzymaliśmy na Kontakt24.

Na autostradzie A2 koło Poznania zderzyły się trzy samochody: dwa mercedesy i skoda. Do zdarzenia doszło na odcinku Luboń-Krzesiny. Wszystko działo się tuż po godz. 9.

Pierwsze informacje o zdarzeniu oraz nagranie z autostrady otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Na filmiku przesłanym przez Reportera24, widać helikopter lotniczego pogotowia ratunkowego, który podejmuje rannych z autostrady. Widać też strażaków i policjantów, którzy pomagają poszkodowanym.

- W zderzeniu ucierpiały dwie osoby. Obie były przytomne. Jedną z nich zabrała karetka pogotowia, a po drugą przyleciał helikopter lotniczego pogotowia. Na czas jego lądowania zablokowano drogę w kierunku Świecka - informuje mł asp. Piotr Garstka z wielkopolskiej policji.

Około 12.30 zakończyły się utrudnienia na autostradzie.

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor: aa/mś / Źródło: TVN24 Poznań