Źródło zdjęcia: Radio Wrocław
Kobieta wjechała w tył mercedesa prowadzonego przez ministra Zdrojewskiego.
- Sprawczyni kolizji przewieziona została do szpitala, ale jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - powiedział Krzysztof Zaporowski z biura prasowego KWP we Wrocławiu.
Policja bada okoliczności wypadku. Straty spowodowane uszkodzeniem pojazdów nie są jeszcze znane. Przód pandy jest rozbity, mocno wgnieciony jest teżtył auta ministra Zdrojewskiego.
- Kobieta jechała za mną i nie zauważyła wyjeżdżającego autobusu - relacjonował Zdrojewski. - Jedyny dzień we Wrocławiu. Mała szkoda - dodał.
Źródło: Radio Wrocław, RMF FM, tvn24.pl