Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie na POW: dwoje dzieci trafiło do szpitala

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie trzech aut na POWArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plZderzenie trzech aut na POW

Wieczorem na trasie S2 doszło do zderzenia trzech samochodów. Jak poinformowała straż pożarna, do szpitala trafiło dwoje dzieci w wieku czterech i sześciu lat.

O wieczornym zderzeniu na Południowej Obwodnicy Warszawy między węzłami Patriotów a Wał Miedzeszyński poinformował reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz. Michal Konopka ze stołecznej straży pożarnej potwierdził, że dyżurny otrzymał zgłoszenie o takim zdarzeniu o godzinie 19.15. - Zderzyły się trzy auta: honda, renault i toyota. Do szpitala pojechało dwoje dzieci w wieku czterech i sześciu lat. Zostali zabrani na badania, bo nie mieli widocznych obrażeń - zaznaczył Konopka.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

W autach, które brały udział w zdarzeniu, podróżowało w sumie osiem osób: - W hondzie znajdowały się dwie osoby dorosłe, renault podróżowała osoba dorosła z dzieckiem, a toyotą dwie osoby dorosłe z dwójką chłopców, którzy właśnie zostali zabrani do szpitala - doprecyzował strażak.

Dodał, że w momencie przyjazdu pierwszych zastępów na miejsce, wszyscy uczestnicy zdarzenia znajdowali się poza samochodami. Nie trzeba było nikogo ewakuować. Przy zdarzeniu pracowały w sumie cztery zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie. Na czas akcji dwa pasy POW w kierunku Wilanowa były zablokowane.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl