Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

TVN Warszawa | Ulice

Wypadek przy zjeździe z S8: BMW zderzyło się z tirem, dwie osoby ranne

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek na krajowej "92". Tir zderzył się z bmwArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plWypadek na krajowej "92". Tir zderzył się z bmw

Poważny wypadek na krajowej "92" w pobliżu zjazdu z trasy S8. Nocą na węźle Warszawa-Zachód tir zderzył się z BMW. W aucie osobowym zakleszczone były dwie osoby. Jak poinformowała straż pożarna, trafiły one do szpitala - po jedną przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do wypadku doszło około godziny 23.30 na drodze krajowej numer 92 na węźle Warszawa-Zachód potocznie zwanym węzłem Mory (powiat Warszawa-Zachód). - BMW zderzyło się z tirem. Dwie osoby były zakleszczone w aucie. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał do szpitala jedną osobę poszkodowaną - informował reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Te informacje potwierdził rano Kazimierz Jaworski z zespołu prasowego Komendy Straży Pożarnej Warszawa Zachód: - W nocy na zjeździe z krajowej "92" w pobliżu trasy S8 doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym. Strażacy ewakuowali zakleszczonego kierowcę i pasażera z samochodu osobowego. Te osoby były poszkodowane: jedną do szpitala zabrał LPR, drugą transportowała karetka.

Na miejscu do późnych godzin nocnych pracowało sześć zastępów straży pożarnej, policja i ratownicy z pogotowia. Jak przekazał Jaworski, były bardzo duże utrudnienia w ruchu - droga przez kilka godzin była zablokowana. "Zamknięta łącznica zjazdowa z S8 jadąc od węzła Konotopa w kierunku drogi DK 92" - informowała około godziny 1.30 Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Ruch w stronę Ożarowa Mazowieckiego odbywał się bez utrudnień.

Autor:mp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl