Śmiertelny wypadek w Wesołej. Nie żyje 30-latka, która przechodziła przez pasy

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Śmiertelne potrącenie w Wesołej
Śmiertelne potrącenie w Wesołej
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plŚmiertelne potrącenie w Wesołej

Na skrzyżowaniu Wspólnej i Szosowej w Wesołej doszło do tragicznego zdarzenia. Jak podaje policja, kierowca fiata potrącił na przejściu kobietę w wieku 30 lat. Piesza zginęła na miejscu.

Reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński poinformował o potrąceniu na skrzyżowaniu ulic Wspólnej z Szosową w Wesołej. Informacje potwierdziła nam policja.

- Około godziny 15.15 otrzymaliśmy zgłoszenie o tym zdarzeniu. Uczestniczył w nim kierowca osobowego fiata, który potrącił kobietę na przejściu. Piesza przechodziła przez przejście dla pieszych bez sygnalizacji świetlnej. Na miejscu pracują policja i zespół medyczny, który poinformował, że - niestety - kobieta poniosła śmierć na miejscu zdarzenia - powiedziała nam Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji. Doprecyzowała też, że ofiara ma 30 lat.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Po wypadku zamknięta dla ruchu była ulica Wspólna od jej skrzyżowania z Szosową do następnej uliczki. - Na miejsce przyjechały cztery radiowozy, w tym dwa wypadkowe. Funkcjonariusze wykonują pomiary i czekają na prokuratora - opisywał Tomasz Zieliński. - Na przodzie auta widać duże uszkodzenia po stronie kierowcy - rozbite są szyba, zderzak i reflektor. Kierowca to starszy mężczyzna, w wieku około 80 lat - relacjonował nasz reporter.

Autor:mp/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości