Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

TVN Warszawa | Ulice

Trasa S2 stanęła w korku po zderzeniu dwóch aut

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie na trasie S2
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plZderzenie na trasie S2

Na trasie S2 na wysokości węzła Opacz doszło do zderzenia dwóch samochodów. Jak informowały służby, nikt nie został ranny, ale były duże utrudnienia w ruchu.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informowała o zderzeniu dwóch samochodów na S2 na wysokości węzła Opacz. Na miejscu był reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz. - Suzuki zderzyło się z oplem na jezdni tranzytowej. Oba samochody są mocno rozbite. Jeden stoi na prawym, drugi na lewym pasie. Na miejscu była karetka pogotowia. Dwie osoby zostały przebadane, ale nie wymagały hospitalizacji - opisywał Węgrzynowicz.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Ostrzegał też przed dużymi utrudnieniami w ruchu: - Dotyczą one zarówno kierowców jadących jezdnią tranzytową, jak i lokalną w kierunku lotniska. Mają oni do dyspozycji tylko po jednym pasie. Są korki.

Jak przekazał nam Jarosław Florczak ze stołecznej komendy, policja otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu na S2 tuż po godzinie 17. - Kierujący byli trzeźwi, nikt nie został ranny - potwierdził policjant.

Autor:mp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości