Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie na Ochocie. Samochód na boku

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl, Kontakt 24
Zderzenie na Raszyńskiej

Na skrzyżowaniu Raszyńskiej z Filtrową zderzyły się dwa samochody. Jeden z nich jazdę skończył na boku. Jak poinformowała straż pożarna, mimo początkowych informacji o poszkodowanych, w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Na Kontakt 24 dostaliśmy informację o zderzeniu samochodów na Raszyńskiej, róg Filtrowej. Jeden z nich przewrócił się na bok.

Informację potwierdzili strażacy. - Około godziny 6.30 dostaliśmy zgłoszenie o dachowaniu na ulicy Raszyńskiej. Z pierwszych informacji wynikało, że dwie osoby zostały poszkodowane, natomiast po dojeździe naszych zastępów na miejsce te osoby znajdowały się poza pojazdami. Nikt nie został poszkodowany - przekazał Wojciech Kapczyński ze stołecznej straży pożarnej.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Jak dodał, działania strażaków na Raszyńskiej polegały na postawieniu samochodu na koła i zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Akcja zakończyła się około godziny 7.20. Stołeczna policja uzupełniła z kolei, że w zdarzeniu uczestniczyli kierowcy citroena i forda, oboje byli trzeźwi.

Informowaliśmy też o dachowaniu na moście Łazienkowskim:

Dachowanie na moście ŁazienkowskimTomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl, Kontakt 24

Źródło zdjęcia głównego: Maxon, Kontakt 24