Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

TVN Warszawa | Ulice

Kolizja w Alejach Jerozolimskich. Jedno auto zawisło na drugim

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Kolizja w Alejach JerozolimskichArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
wideo 2/3
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plKolizja w Alejach Jerozolimskich

W Alejach Jerozolimskich doszło do kolizji dwóch aut osobowych. Jedno zawisło na masce drugiego. Na czas akcji straży pożarnej droga była zablokowana.

Do zderzenia doszło w Alejach Jerozolimskich, na wysokości Dworca Zachodniego, na jezdni w kierunku centrum. - Zderzyły się dwa samochody. Jeden zawisł na masce drugiego - informował reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz. - Na miejscu pracują policja i dwa zastępy straży pożarnej, w tym jeden ze Szkoły Głównej Służby Pożarniczej z wozem wyposażonym w hydrauliczny dźwig samochodowy. Strażacy podczepiają samochód tak, aby w sposób bezpieczny usunąć go z jezdni - dodał.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Były duże utrudnienia w ruchu, które już się zakończyły. - Aleje Jerozolimskie w kierunku centrum zostały zablokowane na czas akcji strażaków - podawał nasz reporter.

Stołeczna straż pożarna informowała z kolei, że w zdarzeniu nikt nie ucierpiał i była to zwykła kolizja.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl