TVN Warszawa | Ulice

Wieczorne kolizje na Trasie Łazienkowskiej, Wale Miedzeszyńskim i na Waryńskiego

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Na Wale Miedzeszyńskim zderzyły się dwa samochody
Na Wale Miedzeszyńskim zderzyły się dwa samochodyMateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plNa Wale Miedzeszyńskim zderzyły się dwa samochody

W poniedziałek wieczorem na Trasie Łazienkowskiej przed mostem zderzyły się dwa samochody. Pół godziny później doszło do drugiej kolizji, tym razem na Wale Miedzeszyńskim. Potem doszło do następnego zdarzenia - na Waryńskiego.

Do pierwszej kolizji doszło na wysokości stadionu Legii. - Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 16.24. Zderzyły się mini i ford - informował Jarosław Florczak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter dodał, że utworzył się spory korek w kierunku Pragi. - Ciągnie się aż do ulicy Grójeckiej - przestrzegał.

Kolizja na Wale Miedzeszyńskim

- Do drugiej kolizji doszło na Wale Miedzeszyńskim, około 800 metrów przed mostem Siekierkowskim. Tuż przed godziną 17 skoda zderzyła się z mazdą - podał Florczak.

Nasz reporter dodał, że auta zderzyły się kilkadziesiąt metrów za skrętem w ulicę Kadetów. - Zablokowany jest prawy pas w kierunku centrum. Na miejscu pracują policjanci - mówił Szmelter.

- W obu przypadkach kierowcy byli trzeźwi - podsumował policjant.

Utrudnienia w kierunku Ursynowa

Do trzeciej kolizji tego wieczora doszło na ulicy Waryńskiego, na wysokości numeru jeden. - Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 18.11. Zderzyły się opel i bmw. Nie ma osób poszkodowanych. Są niewielkie utrudnienia. Kierowcy byli trzeźwi - przekazał Jarosław Florczak.

Jak zaznaczał nasz reporter, zablokowany był lewy pas w kierunku Mokotowa.

Autor:katke/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości