Zmarła kobieta potrącona przez wóz strażacki

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plWóz strażacki potrącił pieszą

Przy ulicy Powstańców Śląskich wóz strażacki potrącił kobietę. W wyniku poniesionych obrażeń piesza zmarła – przekazała policja.

Informację o potrąceniu przekazał nasz reporter Tomasz Zieliński. - Do potrącenia doszło w pobliżu jednostki ratowniczo-gaśniczej numer 7. Poszkodowana kobieta została zabrana do szpitala. Pas ulicy Powstańców Śląskich w kierunku Połczyńskiej został wyłączony z ruchu – poinformował Zieliński.

Informację o wypadku potwierdza straż pożarna. - Podczas wykonywania wjazdu na plac manewrowy przed jednostką wóz strażacki potrącił kobietę. Poszkodowaną zajęli się nasi ratownicy. Po przyjeździe karetki przekazali ją zespołowi pogotowia. Kobieta była przytomna – poinformował kapitan Wojciech Kapczyński ze stołecznej straży pożarnej.

Po godzinie 12 Komenda Stołeczna Policji poinformowała o śmierci potrąconej. - W wyniku poniesionych obrażeń kobieta w wieku 67 lat zmarła w szpitalu. Kierowca był trzeźwy. Trwa ustalanie okoliczności wypadku – przekazała Gabriela Putyra z KSP.

Autor:dg/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl