"Auta zderzyły się bokami" w Alejach Jerozolimskich. Uszkodzone są też samochody zaparkowane na chodniku

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
ran/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plKolizja w Alejach Jerozolimskich

Dwa samochody zderzyły się wieczorem w Alejach Jerozolimskich. Jak podała policja, kierowca jednego z aut wypadł z drogi na chodnik, gdzie stały zaparkowane pojazdy, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

Do zderzenia doszło po godzinie 21 w Alejach Jerozolimskich na wysokości numeru 93, czyli pomiędzy Żelazną a aleją Jana Pawła II. Samochody jechały w kierunku centrum. - Doszło do kolizji pomiędzy autem marki Renault i drugim marki Hyundai. Z moich informacji wynika, że zderzyły się bokami – relacjonował około godziny 22 Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Jak dodał, samochód marki Renault wpadł na chodnik i uszkodził jedno ze stojących tam aut. A także uderzył w kontener, który wpadł na kolejny zaparkowany pojazd. – Renault zatrzymał się ostatecznie na słupie – mówił z miejsca zdarzenia Zieliński.

Z jego relacji wynikało, że z kolei hyundai zatrzymał się 50 metrów dalej.

Rano Rafał Retmaniak z biura prasowego Komedy Stołecznej Policji potwierdził nam, że oprócz zderzenia z renault, kierowca hyundaia spowodował też inne straty: - Uszkodził on kontener budowlany, latarnię, osiem słupków, znak drogowy i trzy auta: toyotę, kię i skodę. - Potem kierowca hyundai porzucił samochód i się oddalił. Kierowca renault został na miejscu, był trzeźwy - podsumował Retmaniak.

Autor:ran/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl