Przygotuj się na:

ZMIANY W SĄSIEDZTWIE CMENTARZY

Ze względu na Dzień Wszystkich Świętych w najbliższy weekend zmieni się organizacja ruchu w pobliżu stołecznych cmentarzy. Na wielu ulicach priorytet będzie miała komunikacja miejska, a na części z nich powstaną parkingi.

Ciężarówka wywróciła się przy wjeździe na A2. Kierowca nie żyje

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Kierowca ciężarówki zginął przy wjeździe na A2TVN24
wideo 2/2
TVN24Kierowca ciężarówki zginął przy wjeździe na A2

Po śmiertelnym wypadku z udziałem samochodu ciężarowego zablokowana była łącznica wjazdowa na autostradę A2 w miejscowości Stary Konik.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

Do wypadku doszło przed godziną 8 na łącznicy wjazdowej z drogi krajowej numer 92 na autostradę A2 w kierunku Siedlec. - Ciężarówka wpadła na bariery i przewróciła się. Kierowca został przygnieciony przez naczepę. Poniósł śmierć na miejscu - poinformował Marcin Zagórski z Komendy Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim.

Na miejsce wezwana została policja, pogotowie i straż pożarna. O wypadku powiadomiono także prokuratora. - Badamy okoliczności tego zdarzenia i sprawdzamy, dlaczego pojazd wypadł z trasy - mówił Zagórski.

Jak dodał, ruch na autostradzie odbywał się bez przeszkód. Z utrudnieniami musieli natomiast liczyć się kierowcy, którzy z DK 92 chcieli wjechać na A2 w kierunku Siedlec. Na czas czynności służb łącznica została zablokowana. - Ruch kierowany jest trasą 92. W przeciwnym kierunku, to znaczy od Siedlec w stronę Warszawy nie ma problemów z wjazdem na autostradę - zaznaczył policjant.

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl