Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Dwie osoby ranne po zderzeniu czterech aut

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/pm
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Cztery samochody zderzyły się w Alejach JerozolimskichTomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Dwie osoby ranne po wypadku w Alejach Ujazdowskich

Cztery samochody zderzyły się w Alejach Jerozolimskich. Policja informuje o dwóch osobach rannych. Jak informował reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, zablokowane były dwa z trzech pasów w kierunku Ochoty.

- Zgłoszenie o wypadku dostaliśmy o godzinie 16.50. W Alejach Jerozolimskich od strony Dworca Centralnego w kierunku Żelaznej zderzyły się cztery samochody. Dwie osoby zostały ranne - informuje Magdalena Bieniek z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Zdjęcia z wypadku otrzymaliśmy też na Kontakt 24 >>>

Na miejscu wypadku pracowały policja i dwa zastępy straży pożarnej. - Samochody najechały kolejno na siebie. Najmniej ucierpiało bmw, które jechało z przodu. Ma uszkodzony jedynie tył. Reszta samochodów nadaje się do kasacji. Dwie osoby zostały ranne i przewiezione do szpitala. Zablokowane są dwa pasy w kierunku Dworca Zachodniego: środkowy i skrajnie lewy - relacjonował przed godziną 18 Tomasz Zieliński.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Autor:katke/pm

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl