Dachowanie na trasie S8. Duże utrudnienia

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Po wypadku na S8 utworzył się kilkukilometrowy korekTVN24
wideo 2/2
TVN24Po wypadku na S8 utworzył się kilkukilometrowy korek

Po zderzeniu samochodu i ciężarówki na trasie S8 doszło do dachowania. Jedna osoba jest poszkodowana. Na wyjeździe z Warszawy utworzył się korek.

Do wypadku doszło około godziny 11.45, pomiędzy węzłami Salomea i Opacz, na drodze ekspresowej S8. - Na wysokości miejscowości Puchały, na jezdni w kierunku Krakowa zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy i ciężarówka. W wyniku zderzenia auto osobowe dachowało – przekazała Karolina Kańka z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

- Kierująca samochodem osobowym odniosła obrażenia i najprawdopodobniej zostanie przetransportowana do szpitala. Kierowca ciężarówki był trzeźwy – dodała policjantka.

Poinformowała również, że zablokowane są dwa pasy ruchu. - Samochody powoli przejeżdżają tylko skrajnie lewym pasem – podkreśliła.

Na miejscu zdarzenia był reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak. - W wyniku zderzenia samochód osobowy dachował, a ciężarówka złożyła się jak scyzoryk. Na miejsce musi przyjechać ciężki sprzęt, aby wyciągnąć pojazd z tego położenia. Wyjazd z Warszawy trasą S8 jest w tej chwili bardzo utrudniony. Korek na kilka kilometrów jeszcze długo będzie się utrzymywać i utrudniać poruszanie się tą trasą – przekazał Marcinczak.

Autor:dg/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Lech Marcinczak/tvnwarszawa.pl