Kolizja przy komendzie. Wjechała w mercedesa, miała dwa promile

Zderzenie mercedesa i skody w Śródmieściu
Źródło: Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl

Na ulicy Widok doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych: mercedesa i skody. - Kierująca skodą była pod wpływem alkoholu, została przewieziona na komendę - mówi Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Do zdarzenia doszło po godzinie 18, w rejonie skrzyżowania Widok z Kruczą, nieopodal siedziby wydziału zajmującego się walką z przestępczością gospodarczą. - Kobieta wyjeżdżała skodą z posesji przy ulicy Widok. Uderzyła w mercedesa, który prawidłowo jechał ulicą - opisuje nasz reporter.Na miejsce wezwano policję. - Okazało się, że kobieta była nietrzeźwa. Funkcjonariusze zabrali ją na komendę - mówi Zieliński.

Informacje naszego reportera potwierdziła policja. - Kierująca skodą miała ponad dwa promile alkoholu we krwi - powiedziała Monika Brodowska z sekcji prasowej komendy stołecznej.Jak dodaje nasz reporter, samochody nie są mocno uszkodzone. Nikomu nic się nie stało. - Kolizja nie spowodowała też utrudnień w ruchu.

Zderzenie mercedesa i skody w Śródmieściu

kw/b

Czytaj także: