Zderzenie na rondzie Czterdziestolatka. Auto na torowisku, pasażer z kierowcą uciekli

Autor:
mg
Źródło:
tvnwarszawa.pl, PAP
Zderzenie na rondzie Czterdziestolatka
Zderzenie na rondzie Czterdziestolatka
Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.plZderzenie na rondzie Czterdziestolatka

Na rondzie Czterdziestolatka zderzyły się trzy auta. Jedno z nich (mazda) zatrzymało się na torowisku tramwajowym - poinformował sierżant sztabowy Rafał Markiewicz z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji. Dodał, że po zderzeniu kierowca mazdy i pasażer uciekli.

- Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 13.16. Według wstępnych ustaleń wynika, że na rondzie Czterdziestolatka doszło do zderzenia trzech pojazdów. Były to mazda, volvo oraz skoda. W wyniku tego zdarzenia mazda wjechała na torowisko, a następnie jej pasażer i kierowca zbiegli. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, przebadali na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu kierowców volvo i skody. Byli oni trzeźwi - przekazał Rafał Markiewicz.

- Nikt nie wymagał pomocy medycznej w związku z tym zdarzeniem. Na tę chwilę nie ma żadnych utrudnień. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia oraz poszukują kierowcy mazdy - powiedział.

Na miejscu był Mateusz Szmelter, reporter tvnwarszawa.pl. - Mazda długo stała na torach. Obecnie została już z nich zabrana i ruch został przywrócony - poinformował reporter.

Z utrudnieniami przez kilkadziesiąt minut musieli się liczyć pasażerowie komunikacji miejskiej. Z powodu zablokowanego przejazdu przez skrzyżowanie al. Jana Pawła II z ul. Złotą występowały utrudnienia w kursowaniu tramwajów linii 17, 33 i 78 w kierunku PKP Służewiec, Kielecka i Żerań FSO

Autor:mg

Źródło: tvnwarszawa.pl, PAP

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości