Policyjny radiowóz uderzył w bariery na Białołęce

Autor:
dg/gp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Radiowóz uderzył w bariery
Radiowóz uderzył w bariery
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.plRadiowóz uderzył w bariery

Policyjny radiowóz uderzył w bariery energochłonne, oddzielające jezdnie. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Jak ustalił reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz, do zdarzenia doszło w piątek między godziną 9 a 10 na ulicy Modlińskiej, na wysokości skrzyżowania z ulicą Kasztanową. Na zdjęciach naszego reportera widać rozbity policyjny radiowóz, stojący na skrajnie lewym pasie jezdni ulicy Modlińskiej.

Informację o kolizji potwierdził Rafał Markiewicz z Komendy Stołecznej Policji. - Na wysokości ulicy Modlińskiej 65 w kierunku do ulicy Kowalczyka oznakowany radiowóz uderzył w znak drogowy. Kierowca został przebadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Był trzeźwy. Nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu - przekazał Markiewicz.

Moment uderzenia w barierkę

Na profilu "Stop Cham" na Facebooku pojawiło się nagranie z kamery samochodowej, która zarejestrowała moment zderzenia. Na nagraniu widać jadący prawym pasem jezdni ulicy Modlińskiej, w kierunku centrum radiowóz. Nagle, tuż przed rozwidleniem, kierujący chciał zjechać z jezdni głównej na boczny pas, który umożliwia skręt m.in. w ulicę Płochocińską. Na nagraniu widać, że było już na to zbyt późno i z impetem uderzył w barierkę oddzielającą jezdnię. Następnie przetoczył się jeszcze kilkanaście metrów i zatrzymał na skrajnie lewym pasie.

Autor:dg/gp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości