Najnowsze

Tragiczny wypadek na krajowej "50". Kierowca hondy nie żyje

Najnowsze

Tragiczny wypadek na krajowej "50"
Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.plTragiczny wypadek na krajowej "50"

Jedna osoba nie żyje po zderzeniu samochodu osobowego i ciężarowego na krajowej "50". Trasa była zablokowana do 18.

Do zdarzenia doszło około godziny 11 w miejscowości Glinki, w okolicy Góry Kalwarii. - Na prostym odcinku jezdni, z niewyjaśnionych przyczyn, kierowca hondy zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z scanią - podawała Anna Wasilewicz z policji w Otwocku. I dodała, że mężczyzna prowadzący hondę zginął na miejscu. - Kierowca samochodu ciężarowego nie został ranny, scania po zderzeniu wjechała do rowu i się przewróciła - mówiła policjantka. - Ofiarą śmiertelną wypadku był 52-letni mężczyzna. 44-letni kierowca samochodu ciężarowego był trzeźwy - podawała.

Od 11 do 18 trasa była zablokowana, wyznaczono objazdy. - Samochody osobowe kierowane w kierunku miejscowości Kosumce i Glinki, a ciężarowe na Dęblin - precyzowała. Jak wyjaśniała po 15 Anna Wasilewicz objazdy uwarunkowane były pracami na miejscu. Służby czekały na holownik, który jechał z Warszawy.

Przed 18.30 Wasilewicz informowała, że jeden pas został już otwarty dla samochodów - Utrudnienia w ruchu nadal są, jednak obowiązuje ruch wahadłowy.

Utrudnienia w ruchu zakończyły się około 21.

Szczegółowe przyczyny wypadku wyjaśnia policja.

kz/pm

Pozostałe wiadomości