Selekcjonerka klubu go-go zatrzymana za posiadanie narkotyków

Warszawa

Maciej Wężyk / tvnwarszawa.plPolicja zajęła się sprawą

W czwartek ok. 17:00 śródmiejscy policjanci zatrzymali do kontroli samochód marki Reanult. Kierowca był pod wpływem narkotyków. W samochodzie znajdowała się też 23-letnia Klaudia K. Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, dziewczyna jest selekcjonerką w klubie go-go w Śródmieściu. W jej torebce policjanci znaleźli marihuanę.

Policja nie chce odnieść się do informacji, czy zatrzymana Klaudia K. była selekcjonerką w klubie, natomiast potwierdza, że w tym dniu doszło do takiej kontroli i zatrzymania kobiety, która usłyszała już zarzut posiadania narkotyków.

– Pasażerka miała przy sobie marihuanę, za to przestępstwo zgodnie z kodeksem karnym grozi do 3 lat pozbawienia wolności - mówi Robert Szumiata, rzecznik śródmiejskiej komendy policji.

Prowadził po marihuanie

Podejrzenia policjantów wzbudziło dziwne zachowanie prowadzącego auto. Podczas kontroli poczuli zapach marihuany w samochodzie. - Kierowca pojazdu Damian S. został przewieziony do szpitala na badanie, które potwierdziło, że był pod wpływem tego środka – mówi Szumiata.

- Mężczyzna usłyszał zarzuty kierowania pod wpływem środków odurzających – dodaje.