Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

Najnowsze

Parking na błoniach Narodowego. "Będzie działał do odwołania"

Najnowsze

Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plStadion Narodowy

W związku z zamknięciem mostu Łazienkowskiego na błoniach Stadionu Narodowego zorganizowano parking P+R. Będzie mógł pomieścić 1500 samochodów. Za parking nie będą pobierane opłaty. Ma działać do odwołania.

Parking zlokalizowany jest na terenie pomiędzy ulicą Zieleniecką, a stacją kolejową PKP Warszawa Stadion. Wjazd na parking odbywa się ulicami Sokolą i Zamoyskiego. Na oddanym terenie może zaparkować 1,5 tys. samochodów, a od kierowców nie będą pobierane żadne opłaty. - Będzie działał do odwołania - zapowiada Mikołaj Piotrowski z spółki PL 2012+, operatora obiektu i dodaje:- Zachęcamy do korzystania z parkingu te osoby, które chcą potem przesiąść się do komunikacji miejskiej.

Most w płomieniach

Most Łazienkowski został zamknięty do odwołania po sobotnim pożarze. Po trwającym 12 godzin pożarze w niedzielę rano pojawili się na nim eksperci z przedstawicielami ratusza. Eksperci mają przeprowadzić oględziny przeprawy. Jak informuje stołeczny ratusz dopiero pod koniec tygodnia pojawi się decyzja czy i w jakim stopniu ruch na moście zostanie przywrócony.

Most z lotu ptaka:

Most po pożarze - nagranie z dronaKontakt 24

jb/gp

Źródło zdjęcia głównego: Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl