Najnowsze

Trzy auta zderzyły się w Markach. Wezwano śmigłowiec, ale odleciał bez pacjenta

Najnowsze

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie trzech aut na DW 631
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.plZderzenie trzech aut na DW 631

W piątek przed południem na drodze wojewódzkiej numer 631 w Markach zderzyły się trzy auta. Droga jest częściowo zablokowana. Na miejsce zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do zdarzenia doszło w pobliżu miejsca, gdzie droga wojewódzka numer 631 krzyżuje się z ulicą Cmentarną. Jak przekazał nam Wiesław Drosio, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wołominie, zderzyły się tam dwa samochody osobowe oraz auto dostawcze. - Pojazdami łącznie podróżowały cztery osoby. Jedna została poszkodowana. Na miejsce zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Po przebadaniu okazało się, że poszkodowana osoba nie będzie wymagała transportu do szpitala - podał strażak.

Jak relacjonował Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl, początkowo droga była zablokowana. - Obecnie wprowadzono ruch wahadłowy. Kierują nim strażacy - podał nasz reporter. Dodał również, że śmigłowiec ze względu na brak miejsca nie mógł lądować na drodze. - Wylądował w pobliżu. Lekarz i ratownicy zostali przewiezieni na miejsce zdarzenia przez strażaków. Śmigłowiec odleciał bez pacjenta - podsumował Węgrzynowicz.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości