Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

Najnowsze

Dziennikarze rozegrali tradycyjny turniej tenisa

Najnowsze

materiały prasoweNajlepsi dziennikarze

W niedzielę na kortach Legii zakończył się tradycyjny turniej Halowych Mistrzostw Polski Dziennikarzy w Tenisie. W zawodach wzięło udział ok. 50 dziennikarzy z całej Polski.

Już po raz 35. reprezentanci polskich mediów – od telewizji przez radio i prasę, po Internet – spotkali się podczas Halowych Mistrzostw Dziennikarzy w Tenisie, rozgrywanych na kortach warszawskiego Klubu Tenisowego Legia. Pierwszy turniej odbył się jeszcze w połowie lat 80.

Impreza Klubu Dziennikarzy

Wśród kobiet najlepsza okazała się Anna Majewska, druga była Jolanta Budzowska, a z brązowymi medalami wróciły Monika Rajska i Joanna Lazer. Turniej mężczyzn wygrał Jerzy Wasowski, drugi był Łukasz Marciniak, a trzeci Grzegorz Święcicki i Tadeusz Barański.

Impreza była zorganizowana przez Stowarzyszenie Tenisowo-Narciarski Klub Dziennikarzy MEDIA

SPRAWDŹ WYNIKI TURNIEJU

lata//ec

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe