Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Katarzyna Skrzynecka okradziona w szpitalu

Najnowsze

fot. TVN24

Aktorka Katarzyna Skrzynecka, jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, padła ofiarą kradzieży w szpitalu. Złodziejka ukradła znanej aktorce laptopa i portfel, ale ze "zdobyczy" długo się nie nacieszyła. Po kilkunastu godzinach wpadła w ręce policji.

Do całego zdarzenia doszło w poniedziałek. Do szpitala przy ul. Czerniakowskiej została wezwana policja, gdy zgłoszono kradzież.

"Opuściła na chwilę pokój"

"Jak się okazało okradziona została znana aktorka, która między 12 a 13 opuściła na chwilę swój pokój, pozostawiając laptopa i rzeczy osobiste" - pisze stołeczna policja. Policjanci zaczęli typować sprawców, a po kilku godzinach wiedzieli już kto był złodziejem.

Funkcjonariusze pojechali do lokalu przy ul. Wenedów, a tam zatrzymali Annę B. Kobieta przyznała się do kradzieży, później trafiła do śródmiejskiej komendy.

Kobieta usłyszała zarzuty. Anna B. już wcześniej była notowana za kradzieże w szpitalach. Policjanci wnioskować będą o tymczasowe aresztowanie kobiety.

ran//ec