Najnowsze

GDDKiA nagradza za A2

Najnowsze

Marcin Gula /tvnwarszawa.plPremie za A2

Pracownicy Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, odpowiadający za opóźnioną budowę autostrady A2 z Warszawy do Łodzi zostali nagrodzeni premiami - dowiedział się portal tvnwarszawa.pl.

Informacje potwierdza rzeczniczka GDDKiA: - To za ich wyjątkowe i ponadstandardowe zaangażowanie w realizacje tego projektu - wyjaśnia Urszula Nelken.

Nagrody za nadzór

Nagrodzone osoby, to pracownicy odpowiedzialni za nadzór nad prawidłową realizację projektu. - Nagrody uznaniowe dostało szereg osób - przyznaje w rozmowie z tvnwarszawa.pl Nelken.

Mimo ponawianych kilkukrotnie pytań, nie odpowiedziała na pytania czy nagrody były wysokie czy symboliczne, ani ile osób je dostało.

Nelken zastrzega, że pieniądze zostaną wypłacone z puli GDDKiA: - Wszystko jest zgodne z ustawą o służbie cywilnej. Przyznawanie nagród uznaniowych wpisane jest również w wewnętrzny regulamin GDDKiA - tłumaczy.

Opóźniona inwestycja

Decyzja o przyznanie premii może budzić zdziwienie w kontekście informacji TVN24. Ujawniono, że budowa autostrady A2 od węzła Konotopa do węzła Stryków nie zostanie ukończona przed Euro 2012. Kierowcy będą musieli skorzystać z objazdów.

Budowa całego 91-kilometrowego odcinka miała zakończyć się w maju 2012 roku. Teraz mówi się, że realnym terminem jest październik 2012.

Ewelina Cyranowska su/bako

Źródło zdjęcia głównego: Marcin Gula /tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości