Pogoda na jutro - piątek 10 września. Na ogół słonecznie, miejscami burze

Autor:
anw/dd
Źródło:
tvnmeteo.pl

Pogoda na jutro: piątek przyniesie wielu regionom Polski słoneczną aurę. Lokalnie pojawią się burze. Termometry pokażą maksymalnie 28 stopni Celsjusza.

W nocy będzie na ogół pogodnie, lokalnie pojawią się mgły i zamglenia. Temperatura minimalna wyniesie od 8 stopi Celsjusza na Podlasiu i Podkarpaciu, przez 12 st. C w centrum kraju, do 15 st. C na Ziemi Lubuskiej. Wiatr południowy, słaby i umiarkowany, na zachodzie chwilami będzie silniejszy.  

Pogoda na noc z czwartku na piątek
Pogoda na noc z czwartku na piątektvnmeteo.pl

Pogoda na piątek, 10 września

Piątek upłynie na ogół pod znakiem słonecznej aury, tylko na zachodzie wystąpi zachmurzenie małe wzrastające stopniowo do dużego z przelotnymi opadami deszczu do 15 litrów wody na metr kwadratowy. Burze prognozowane są na Pomorzu Zachodnim i Ziemi Gorzowskiej. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 24 st. C na wschodzie, przez 26 st. C w centrum kraju, do 28 st. C na Dolnym Śląsku, Ziemi Lubuskiej i w Wielkopolsce. Południowo-zachodni wiatr, słaby i umiarkowany, na zachodzie okresami dość silny, w burzach osiągnie prędkość do 80 kilometrów na godzinę.

Prognoza pogody na piątek 10.09
Prognoza pogody na piątek 10.09tvnmeteo.pl

Warunki biometeo w piątek, 10 września

Wilgotność powietrza w ciągu dnia wyniesie 60-80 procent. W całym kraju będzie ciepło. Warunki biometeorologiczne okażą się korzystne na wschodzie i w centrum, przechodzące w neutralne, a na zachodzie niekorzystne.

Warunki biometeo w piątek
Warunki biometeo w piątektvnmeteo.pl

Pogoda na noc - Warszawa

Pogodnie, temperatura minimalna wyniesie 11 st. C. Południowy wiatr będzie słaby. Ciśnienie o północy sięgnie 1004 hPa.

Pogoda na jutro - Warszawa

Słonecznie, termometry pokażą maksymalnie 25 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe na barometrach zobaczymy 1003 hPa.

Pogoda na noc - Trójmiasto

Pogodnie, na termometrach zobaczymy 10 st. C. Wiatr z południa będzie słaby. Ciśnienie o północy wyniesie 1015 hPa.

Pogoda na jutro - Trójmiasto

Słonecznie, temperatura w najcieplejszym momencie dnia wzrośnie do 25 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe barometry pokażą 1014 hPa.

Pogoda na noc - Poznań

Pogodnie, temperatura minimalna wyniesie 12 st. C. Południowy wiatr będzie wiał słabo. Ciśnienie o północy sięgnie 1004 hPa.

Pogoda na jutro - Poznań

Słonecznie, na termometrach zobaczymy maksymalnie 28 st. C. Wiatr południowo-zachodni będzie słaby i umiarkowany. W południe barometry pokażą 1003 hPa.

Pogoda na noc - Wrocław

Pogodnie, termometry pokażą 13 st. C. Południowy wiatr powieje słabo. Ciśnienie o północy sięgnie 1000 hPa.

Pogoda na jutro - Wrocław

Słonecznie, temperatura maksymalna wyniesie 28 st. C. Powieje słaby i umiarkowany wiatr z południowego zachodu. W południe na barometrach zobaczymy 999 hPa.

Pogoda na noc - Kraków

Pogodnie, temperatura minimalna wyniesie 9 st. C. Wiatr z południa będzie słaby. Ciśnienie o północy osiągnie 992 hPa.

Pogoda na jutro - Kraków

Słonecznie, na termometrach zobaczymy maksymalnie 25 st. C. Powieje południowo-zachodni, słaby i umiarkowany wiatr. W południe barometry pokażą 990 hPa.

Autor:anw/dd

Źródło: tvnmeteo.pl

Pozostałe wiadomości