#Brangelina. Rozstanie

21 września 2016

Irańska nastolatka Sahar Tabar twierdzi, że przeszła 50 operacji plastycznych, by upodobnić się do aktorki Angeliny Jolie. Zdjęcia, które udostępniła na swoim profilu na Instagramie, zyskały w ostatnim czasie olbrzymią popularność. Wśród internautów pojawiły się spekulacje na temat wyglądu dziewczyny. Wielu z nich nie szczędziło jej przykrych komentarzy.

Szczere wyznanie czy zwykła wizerunkowa kalkulacja? Od środy, kiedy ukazał się pierwszy wywiad z Bradem Pittem po niespodziewanym rozwodzie z Angeliną Jolie, obserwatorzy showbiznesu są pewni co do jednego: wizerunkową wojnę pomiędzy Pittem a Jolie aktor wygrał jednym wywiadem i zrobił to w najlepszy z możliwych sposobów.

Aktorowi Bradowi Pittowi nie zostaną postawione żadne zarzuty w związku z rzekomym użyciem przemocy wobec dzieci, do czego miało dojść na pokładzie prywatnego samolotu - poinformowała rzecznika FBI we wtorek. Media informowały, że Pitt miał stracić nad sobą panowanie w obecności dzieci.

Aktor Brad Pitt został oczyszczony z zarzutu stosowania przemocy wobec dzieci - dowiedziała się telewizja CNN. Chodzi o rzekomy incydent, do którego miało dojść na pokładzie samolotu aktora.

Rozstanie Angeliny Jolie i Brada Pitta nie będzie walką o majątek - podkreślają media w USA. Słynna para podpisała intercyzę, dzięki czemu powinna uniknąć sporu o podział majątku. Prawdziwa walka ma się natomiast toczyć o prawa do opieki nad szóstką dziećmi.

Informacje o rzekomo prowadzonym śledztwie ws. stosowania przemocy przez Brada Pitta wobec jego dzieci są nieprawdziwe - powiedział przedstawiciel policji w Los Angeles w rozmowie z "The Hollywood Reporter". Wcześniej opiniotwórcze media amerykańskie podawały, że policja otrzymała anonimowe zgłoszenie o incydencie, do którego miało dojść tydzień temu.

"Zabieraj dzieci i przyjeżdżaj do mnie, do Kołomny. Będziemy żyć jak królowie" – rosyjski pisarz Walerij Zielienogorski w nietypowy sposób odniósł się do rozgłosu wokół rozwodu Angeliny Jolie i Brada Pitta. W "liście do Angeliny" zaproponował aktorce "rękę, paszport i rolę w narodowych serialach".

Kiedy pojawiły się informacje o rozwodzie hollywoodzkiej pary Angeliny Jolie i Brada Pitta, portale plotkarskie zwróciły uwagę na nią. Zdobywczyni Oscara, Francuzka Marion Cotillard, która ostatnio wystąpiła u boku Pitta w "Sprzymierzonych", wydała oświadczenie, w którym zaprzecza, że ma romans z hollywoodzkim gwiazdorem.

Londyńskie muzeum figur woskowych Madame Tussaud rozdzieliło figury Angeliny Jolie i Brada Pitta. - Decyzja zapadła, gdy pojawiły się potwierdzone informacje o rozwodzie gwiazdorskiej pary - poinformowała rzeczniczka muzeum.

O kryzysie w związku ulubionej pary Hollywood mówiło się od dłuższego czasu. Nikt jednak nie spodziewał się, że plotki mogą okazać się prawdą. Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się. Rozstanie gwiazdorskiej pary użytkownicy mediów społecznościowych skomentowali tradycyjnie: memami.

Chociaż Angelina Jolie i Brad Pitt zapowiedzieli, że oboje chcą serdecznego rozstania, to ich proces rozwodowy może być spektakularnym widowiskiem medialnym. Żeby się tak nie stało, Jolie zatrudniła jedną z najbardziej skutecznych i najbardziej cenionych adwokatek w Hollywood, która specjalizuje się w sprawach rozwodowych - Laurę Wasser. Kim jest słynna prawniczka?