Polska

Przypadkowa śmierć w Kielcach

Polska

Aktualizacja:
tvn24.pl/sxc.hu22-letni kielczanin zginął prawdopodobnie od ciosu nożem

Jedna osoba zginęła, a druga została ranna w bójce, do której doszło tuż w Kielcach, po piątkowym meczu miejscowej Korony i Legii Warszawa.

- Tuż przed północą w sobotę, przy al. Solidarności w Kielcach doszło prawdopodobnie do bójki młodych mężczyzn, w czasie której 20-letni kielczanin został ugodzony ostrym narzędziem. Jednocześnie do stojącego na pobliskim skrzyżowaniu ulic auta podbiegł nieznany mężczyzna, który przez otwarte okno zadał kilka uderzeń ostrym narzędziem siedzącemu w samochodzie 22-latkowi. Ranny pasażer samochodu po przewiezieniu do szpitala zmarł - powiedziała rzeczniczka komendanta wojewódzkiego, Karolina Stachura.

W wyniku interwencji policji, zatrzymanych zostało kilka osób, które prawdopodobnie uczestniczyły w tych zdarzeniach. Z powodu swojej nietrzeźwości nie były one jeszcze przesłuchiwane. Jedna z wersji przyjętych przez śledczych zakłada, że w obu zajściach mogli mieć swój udział pseudokibice.

Osoby, które były świadkami nocnych zdarzeń, proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji - apelują prowadzący śledztwo.

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: tvn24.pl/sxc.hu

Pozostałe wiadomości