Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

W sobotę i niedzielę, 26 i 27 września, odbędzie się 42. Orlen Maraton Warszawski. Trasa tegorocznej edycji biegu będzie prowadziła 5-kilometrową pętlą, między innymi Krakowskim Przedmieściem, Miodową i Bonifraterską. Organizacja biegu wiąże się ze zmianami w ruchu i kursowaniu komunikacji miejskiej.

Zderzenie na Wałbrzyskiej z udziałem samochodu drogowców

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plZderzenie fiata i hondy na Wałbrzyskiej

Fiat zderzył się z hondą na Wałbrzyskiej. - Kierujący fiatem został uznany za sprawcę zdarzenia, trafił do szpitala - poinformowała policja.

Do zderzenia doszło około godziny 12.40 na skrzyżowaniu Wałbrzyskiej i Bacha. - Należący do Zakładu Remontów i Konserwacji Dróg fiat panda zderzył się z hondą. Auta jechały na wprost siebie, panda skręciła w lewo nie ustępując pierwszeństwa nadjeżdżającej hondzie - opisuje reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński i dodaje, że mężczyzna z fiata trafił do szpitala z urazem nogi.

Informację potwierdziła Marta Słomińska z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji: - Kierujący fiatem trafił do szpitala. Został on też uznany za sprawcę tego zdarzenie i przyjął mandat.

Były duże utrudnienia w ruchu. - Ulica Wałbrzyska jest nieprzejezdna w dwóch kierunkach. Zarząd Transportu Miejskiego kieruje autobusy na objazdy. Kilka autobusów jednak utknęło na Wałbrzyskiej, stanęły w korku i nie mogą już wycofać - relacjonował nasz reporter.

Wypadek na WałbrzyskiejTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl